صفحه اصلی / حضور سایپا در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان

حضور سایپا در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان

مدیر روابط عمومی سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در راستای ارائه آخرین دستاوردها و محصولات جدید در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان در استان سیستان و بلوچستان حضور خواهد داشت و این نمایشگاه هشتمین حضور مستمر گروه خودروسازی سایپا در استان‌های مختلف در دوماه اخیر بوده است.
به گزارش کسب و کار نیو ز به نقل از سایپا نیوز؛ محمدرضا حقیقی با بیان مطلب فوق گفت: گروه خودروسازی سایپا در این دوره از برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان با حضور شرکت‌های سایپا – پارس خودرو – چانگان – سایپا یدک – زامیاد و ۱۲ نماینده فعال این استان در این نمایشگاه مشارکت می‌کند.
وی افزود: در این نمایشگاه غرفه سایپا با فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع محصولات خود را در معرض نمایش قرار خواهد داد.
مدیرروابط عمومی سایپا تصریح کرد: محصولاتی چون کوییک، سراتو آپشنال، خانواده برلیانس (H220 آپشنال- H330- H230 و کراس)، ساندرواتومات آپشنال، ساینا اتومات، آریو تاکسی، خانواده چانگان (CS35 آپشنال- CS55- CS75 – CS95) و خانواده زامیاد (ریچ- پادرا- ون مسافری آراد و کشنده استرالیس) در این نمایشگاه جهت بازدید عرضه خواهد کرد.
گفتنی است این نمایشگاه قرار است از ۲۷ لغایت ۳۰ بهمن ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در مجموعه نمایشگاه‌های بین المللی زاهدان در استان سیستان و بلوچستان برگزار شود.

همچنین مطالعه کنید:

pele

آیا بالا و پایین رفتن از پله‌ها یک فعالیت بدنی مفید است؟

به گزارش کسب و کار نیوز، برای استفاده از پله‌ها دو راه وجود دارد: بالا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *