صفحه اصلی / تک تک شهروندان برای کاهش آلاینده ها مسوول هستند

تک تک شهروندان برای کاهش آلاینده ها مسوول هستند

شهردار اصفهان گفت: تک تک شهروندان برای کاهش آلاینده ها مسوول هستند و شهرداری در این خصوص وظیفه سنگینی دارد به همین منظور مدیریت جدید شهری سعی دارد تا برای کاهش آلودگی هوا گام های اساسی بردارد.
به گزارش کسب و کار نیوز، قدرت الله نوروزی در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی منطقه یک شهرداری اصفهان که با حضور مسئولین شهری و مادر سردار شهید خرازی برگزار شد افزود: برای کاهش الاینده ها تک تک شهروندان مسوول هستند و شهرداری در این خصوص وظیفه سنگینی دارد به همین منظور مدیریت جدید شهری سعی دارد تا برای کاهش آلودگی هوا گام های اساسی بردارد. وی از راه اندازی مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای شهر در آینده نزدیک خبر داد و اذعان داشت: این مرکز به منظور اندازه گیری میزان آلاینده های هوای شهر ایستگاه های پایش هوا راه اندازی شده است.
شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه لازم است برای کاهش آلودگی هوا فرهنگسازی شود تصریح کرد: زیرساخت های دوچرخه سواری در شهر باید فراهم شود و طرح های ترافیکی، اصلاح معابر و توسعه حمل و نقل عمومی نیز باید صورت گیرد همچنین لازم است شهروندان از مترو به عنوان وسیله حمل و نقل پاک استفاده کنند تا هوای شهر اصفهان از این وضعیت بحرانی نجات یابد. وی با اشاره به اینکه در ایام الله دهه فجر ۵۰۰ برنامه مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در نقاط مختلف شهر در حال برگزاری است ادامه داد: شهرداری اصفهان به دنبال نشاط و شادی در شهر است و در همین راستا جشن هایی به مناسبت ایام الله دهه فجر تمام مناطق شهر در حال برگزاری است.

 

همچنین مطالعه کنید:

قیمت کرایه تاکسی افزایش نمی یابد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بااشاره به عدم تغییر نرخ کرایه‌ها، اعلام کرد که در پی سهمیه‌بندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *