صفحه اصلی / چهارمین رویداد استارت‌آپ ویکند در دانشگاه تهران

چهارمین رویداد استارت‌آپ ویکند در دانشگاه تهران

چهارمین رویداد استارت‌آپ ویکند «شروع کن» با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهارمین رویداد استارت آپ ویکند «شروع کن» با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، گروه کارآفرینان ایده تا اجرا و موسسه مهر البرز در ۱۶ الی ۱۸ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
این برنامه به نوعی کارآفرینی با رویکرد گردشگری است که تلاش دارد ضمن آموزش اصول مهم کارآفرینی، کارگاه های عملی تیم سازی و پرورش ایده (روند اجرایی عملیاتی کردن ایده تا اجرا) را طی و خروجی را به صورت کسب و کار های نوپای قابل اجرا دربیاورد.
حضور مسئولان و سرمایه گذاران این حوزه باعث توسعه و بهبود و رونق کسب و کار در این حوزه می شود.
فعالیت ۳۶ درصد استارت آپ ویکندها باقی است
اکنون بیش از ۳۶ درصد از استارت آپ هایی که در استارت آپ ویکند تشکیل شده اند، هنوز به فعالیت خود ادامه می دهند و بیش از ۸۰ درصد از شرکت کنندگان هم تصمیم به ادامه همکاری با تیم یا استارت آپ خود را دارند.
استارت آپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی و غیرانتفاعی است و در ۳ روز آخر هفته برگزار می شود. در این رویداد آموزشی مشتاقان کارآفرینی در حوزه گردشگری گرد هم می آیند تا با اشتراک گذاری ایده هایشان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کار بپردازند.
گفتنی است افراد ایده های خود را مطرح و به هر صاحب ایده ۶۰ ثانیه فرصت خواهد داده شدتا ایده خود را شرح دهد و از بین ایده های مطرح شده ده ایده با رأی حاضران به عنوان ایده های برتر و قابل اجرا انتخاب می شود. شرکت کنندگان هم می توانند صاحب ایده باشند.

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *