صفحه اصلی / معاون رییس جمهوری: ۲۲ بهمن نماد وحدت و اتحاد ملی است

معاون رییس جمهوری: ۲۲ بهمن نماد وحدت و اتحاد ملی است

معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ۲۲ بهمن را نماد وحدت و اتحاد ملی دانست و گفت: ملت بزرگ ایران با حضور خود در این راهپیمایی حماسه دیگری را در تاریخ افتخارات این مرز و بوم خلق خواهند کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا علی اصغر مونسان با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به مردم، این روز را از ایام الله سرنوشت ساز ملت شریف عنوان کرد و افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور حماسی و تاریخی خود در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و ایران خواهند زد.
وی به یاوه گویی های آمریکا و ایادی استکبار جهانی در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: اهمیت ۲۲ بهمن امسال دو چندان است زیرا نه تنها وجود مشکلات باعث جدایی مردم از بدنه نظام و دولت کشور نشده و بلکه بار دیگر این مردم با حضور چندین میلیونی خود ثابت خواهند کرد که یکپارچه و متحد در صحنه همراه و همگام با کشور و نظام حرکت خواهند کرد.
معاون رئیس جمهوری در عین حال گفت: حضور همیشگی ملت بزرگوار ایران اسلامی در صحنه بر کسی پوشیده نبوده بلکه ثابت شده است، از این رو در این برهه حساس که دشمنان با هر حربه و شیوه ای درصدد ایجاد یاس و ناامیدی در کشور هستند باید همگی دوشا دوش یکدیگر با مشت های گره کرده به صحنه آمده و اتحاد و یکپارچگی خودمان را به دنیا ثابت کنیم.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بخش دیگری از سخنان خود از تمامی هنرمندان، اهالی هنر و زیر مجموعه این سازمان خواست روز ۲۲ بهمن همگام و همراه با دیگر اقشار ملت با حضور همیشگی خود در صحنه ضمن تجدید میثاق مجدد با امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمانهای این انقلاب و نظام، حماسه ای دیگر را در تاریخ این مرز و بوم رقم بزنند.

همچنین مطالعه کنید:

لاستیک خودروهای پرمصرف در بازار نیست

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، تفاوت قیمت لاستیک از درب کارخانه تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *