صفحه اصلی / بهره‌برداری از خط تولید مینی‌بوس در سمنان با حضور وزیر اقتصاد

بهره‌برداری از خط تولید مینی‌بوس در سمنان با حضور وزیر اقتصاد

در مراسمی با حضور دکتر کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر چاوشی استاندار سمنان خط تولید مینی‌بوس شرکت عقاب افشان سمنان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در حاشیه این مراسم گفت: برای افتتاح این خط تولید بیش از ۱۰۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است. با بهره برداری از آن شرکت عقاب افشان سمنان ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰۰ دستگاه مینی بوس را به تولیدات خود اضافه کرده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به اشتغال ایجاد شده در این پروژه افزود: این پروژه زمینه اشتغال حدود ۷۰ نفر را در مجموعه عقاب‌افشان فراهم کرد.
وی یادآور شد: شرکت عقاب افشان سمنان در زیربنایی به مساحت بیش از ۴۴ هزار متر مربع و با سرمایه گذاری حدود ۵۰۰ میلیارد ریال در شهرستان سمنان به فعالیت تولیدی مشغول است. این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰۰ دستگاه اتوبوس یک طبقه و اتوبوس دوتکه و مینی‌بوس را دارد.
این عضو کارگروه اشتغال استان سمنان ادامه داد: در مجموع، شرکت عقاب‌افشان زمینه اشتغال حدود ۱۱۰۰ نفر را در این استان فراهم کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

احتکار و هزاران پرونده تخلف در عرضه کالا

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *