صفحه اصلی / آغاز فین استارز ۲۰۱۸ از هفته آینده

آغاز فین استارز ۲۰۱۸ از هفته آینده

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, مدیرعامل فرابورس ایران می‌گوید رویداد فین استارز ۲۰۱۸ از هفته آینده آغاز و برگزیدگان آن در آخرین روز نمایشگاه بورس، بانک و بیمه معرفی می‌شود.
امیر هامونی درباره فین استارس ۲۰۱۸ و برنامه‌های فرابورس، گفت: ما در هفته آینده افتتاحیه فین استارز را خواهیم داشت و در عین حال فرآیند و رویداد دو سه ماهه فین استارز را شروع خواهیم کرد.
وی افزود: همه استارت‌آپ‌ها در حوزه فین تک می‌توانند در این رویداد ثبت‌نام کنند. این استارتاپ‌ها در سه ماه آینده داوری می‌شوند و در روز اختتامیه که آخرین روز نمایشگاه بانک، بورس و بیمه است، برندگان فین استارز معرفی خواهند شد.
مدیرعامل فرابورس تاکید کرد: در آن اختتامیه از فعالان فین استارز در دوره‌های قبل یعنی فین استارز ۲۰۱۶ تا فین استارز ۲۰۱۷ تقدیر به عمل خواهیم آورد و از زبان خودشان خواهیم شنید که اینها چه کسانی بودند. این می‌تواند به توسعه و فرهنگ‌سازی این بخش کمک کند.
هامونی در پاسخ به این‌که آیا این استارت‌آپ‌ها میان مردم شناخته شده هستند، گفت: چون "فین تک" کار تخصصی است؛ بانک‌ها، بیمه‌ها و بورس و نهادهای مالی آنها را باید بشناسند. اینها مثل استارت‌آپ‌های حوزه حمل و نقل نیستند که تمام مردم آنها را بشناسند. اینها معمولاً B TO B هستند و شرکت‌های فعال در بازارهای مالی فین تکه‌ها را می‌شناسند.
 

همچنین مطالعه کنید:

dolar

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *