صفحه اصلی / آیفونی‌ها باز هم با مشکل مواجه شدند

آیفونی‌ها باز هم با مشکل مواجه شدند

تعداد زیادی از کاربران گوشی‌های هوشمند آیفون ۱۰ در فضای مجازی گزارش داده‌اند که بعضی از مواقع نمی‌توانند به تماس‌های خود پاسخ دهند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا چند ماه پیش بود که اپل از پرچمدار جدیدش به‌عنوان یک محصول جدید و شگفت‌انگیز رونمایی کرد و به میزان استقبال مردم و فروش و تقاضای بالای آن بسیار خوشبین و امیدوار بود. اما پس از آغاز عرضه آن به تدریج نقایص این محصول از سوی کاربران علاقمند که آیفون ۱۰ را خریداری کرده بودند، گزارش شد.
در تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده، کاربران بسیاری در سراسر جهان با مشکل جدیدی در گوشی پرچمدار خود مواجه شده‌اند که به واسطه این مشکل نمی‌توانند به پاسخ‌های ورودی جواب دهند.
کاربران گوشی جدید آیفون ۱۰ در گزارشی عنوان کرده‌اند که وقتی کسی به آنها زنگ می‌زند، صفحه نمایش گوشی به مدت حدودا ۱۰ ثانیه هنگ کرده و قفل می‌شود، در نتیجه آنها قادر به پاسخ دادن به مخاطبان خود نخواهند بود و بدین ترتیب مخاطبان هم تصور می‌کنند که به طور عمدی به آنها پاسخ نمی‌دهند.
بر اساس گزارش‌های فایننشال تایمز، شرکت اپل هم اکنون در حال بررسی مشکل مذکور و یافتن راهی برای برطرف کردن هرچه سریع‌تر آن است. در حال حاضر، این غول تکنولوژی آمریکایی قادر نیست که علت وقوع این مشکل را تشریح کند و تنها به کاربران اعلام کرده است که به زودی مشکل مربوطه را حل خواهد کرد.
البته تمامی کاربران گوشی‌های هوشمند آیفون ۱۰ با چنین مشکلی مواجه نشده‌اند و تنها تعداد اندکی از این گوشی پرچمدار مشکل دار شده‌اند.

همچنین مطالعه کنید:

۱۴ نماد بورسی تعلیق شدند

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، تا پایان پنج روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *