صفحه اصلی / ضرورت کاهش بار ترافیکی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی

ضرورت کاهش بار ترافیکی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی

در جلسه ای با حضور پلیس راهور تهران بزرگ و مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) هماهنگی های لازم جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان در روزهای پایانی سال انجام شد.
 به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، در جلسه ای در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) هماهنگی های لازم جهت رفع موانع ترافیکی و سهولت در رفت وآمد شهورندان به بهشت زهرا(س) در روزهای پایانی سال صورت گرفت.
سعید خال در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از زحمات پلیس راهور در ایجاد نظم و آرامش در سطوح مختلف جامعه و علی الخصوص در سطح سازمان بهشت زهرا(س) بیان داشت : سازمان بهشت زهرا(س) در ایام پایانی سال شاهد یک همایش بزرگ مردمی و خودجوش است که هزاران نفر از شهروندان با مراجعه به این مکان مقدس یاد و نام عزیزان خود را گرامی می دارند.
وی اولویت اصلی را کاهش حجم ترافیک، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع عنوان کرد.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا ضمن اشاره به همکاری خوب پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به صورت سنتی و از دیربازگفت: ما با تمام توان و امکانات آماده همراهی و همکاری با پلیس راهور تهران بزرگ به ویژه در ایام پایانی سال و برای خدمت به شهروندان خواهیم بود و همواره این همکاری برای ما اصل اساسی به شمار می رود و ما روابط بسیار برادرانه و نزدیکی با پلیس راهور داریم.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه گفت : حضور پلیس راهور در خیابان ها و معابر آرامش و امنیت روانی برای شهروندان و رانندگان را به همراه دارد و  این موضوع واقعیتی انکار ناپذیر است و ما نیز با همکاری با پلیس به دنبال آرامش و امنیت برای شهروندان هستیم.
وی در پایان برخی از اقدامات صورت گرفته و در حال انجام را برای بهبود شرایط تردد در ایام آخر سال را بیان کرد.

همچنین مطالعه کنید:

تخم مرغ گران شد

ناصر نبی پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار از افزایش ۲۰۰ تومانی نرخ تخم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *