صفحه اصلی / توزیع 4 هزار بن کتاب از سوی بانک شهر در نمایشگاه کتاب ایلام

توزیع 4 هزار بن کتاب از سوی بانک شهر در نمایشگاه کتاب ایلام

سرپرست منطقه 7 بانک شهر با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب ایلام با عاملیت این بانک، از توزیع بیش از 4 هزار بن کتاب با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال در این نمایشگاه خبر داد.
به گزارش کسب و کار مرکز ارتباطات و روابط عمومی ، سعید نوری با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام گفت : این نمایشگاه با حضور بیش از 300 ناشر برگزار خواهد شد و بیش از 4 هزار بن کتاب با اعتباری بالغ بر 3  میلیارد ریال توزیع می‌شود.
وی در ادامه افزود : بن کارت ها شامل تخفیف 20 درصدی اداره ارشاد و 10 درصدی ناشران و غرفه داران خواهد بود.
سرپرست منطقه 7 بانک شهر همچنین خاطر نشان کرد: متقاضیانی که از 3 تا 10 روز پیش از زمان برگزاری نمایشگاه توانسته اند در این سایت ثبت نام کنند ، بدون نوبت می توانند نسبت به تهیه بن کارت در باجه بانک شهر مستقر در نمایشگاه اقدام کنند.
نوری افزود : در راستای سیاست بانک شهر مبنی بر حمایت از دانشجویان مقرر شد به هریک از دانشجویان که در نمایشگاه کتاب اقدام به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تا سقف 5 میلیون ریال کنند پس از گذشت 2ماه مبلغ 50 میلیون ریال تسهیلات با نرخ مصوب بانک مرکزی پرداخت شود.
سرپرست منطقه هفت در ادامه گفت : همه مراجعین و بازدیدکنندگان که در ایام برگزاری نمایشگاه اقدام به افتتاح حساب کنند،می‌توانند ازهزینه تخفیف 50 درصد صدور کارت شهروندی بهرمند شوند.
یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ایلام، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و از 18 بهمن ماه به مدت 6 روز در محل سوله اداره غله واقع در بلوار شهید بهشتی شهر ایلام ازساعت 9 الی  12 و 15 الی 20 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

kolieh

با این روش ها از کلیه هایتان در فصل سرما محافظت کنید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا بر اساس گزارش سازمان جهانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *