صفحه اصلی / تقدیر و تشکر مدیران ارشد صنعت برق کشور از بانک صنعت و معدن

تقدیر و تشکر مدیران ارشد صنعت برق کشور از بانک صنعت و معدن

در مراسم افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان که با حضور اردکانیان وزیر نیرو و معاونین وی برگزار شد، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی نیروگاه‌های حرارتی کشور و مدیرعامل شرکت نیروگاه‌های سیکل ترکیبی کرمان از حمایت های بانک صنعت و معدن در بهره برداری از نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان قدردانی کردند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، محسن طرزطلب مدیرعامل شرکت مادرتخصصی نیروگاه‌های حرارتی کشور از همکاری و حمایت های بانک صنعت و معدن و گروه مپنا تشکر و قدردانی کرد و افزود: خوشبختانه میزان تولید برق در کرمان از میزان مصرف بیشتر است و برای تولید برق در کرمان جای نگرانی نیست.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی نیروگاه‌های حرارتی کشور با اعلام افتتاح واحد گاز پروژه تولید برق گهران بزودی در سیرجان گفت : واحد بخار نیروگاه گهرانِ مجموعه گل گهر سیرجان نیز در آینده نزدیک وارد مدار خواهد شد.
وی همچنین با بیان اینکه با تولیداتِ دو نیروگاه اخیر در سیرجان ، حدود 650 مگاوات به توان تولید برق کرمان اضافه خواهد شد گفت : بخشی از این تولید را به استان‌های هم‌جوار صادر خواهیم کرد.
مدیر عامل شرکت مادرتخصصی نیروگاه‌های حرارتی کشور همچنین از وارد مدار شدن نیروگاه زرند در سال 98 خبر داد و گفت: با استفاده از این نیروگاه برنامه بازنشستگی نیروگاه قبلی زرند را برنامه‌ریزی می کنیم و قصد داریم در این برنامه مصرف آب درنیروگاه را به صفر برسانیم.
در ادامه نصرت‌الله کاظمی مدیرعامل شرکت نیروگاه‌های سیکل ترکیبی کرمان و مجری طرح نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان در حاشیه آیین افتتاح این نیروگاه گفت: جا دارد از تک‌ تک عواملی که در مراحل اجرای پروژه سهم داشتند و همچنین از سرمایه‌گذار طرح و حسن اعتمادشان و همکاری بانک عامل یعنی بانک صنعت و معدن و زحمات فراوانی که گروه مپنا متحمل شدند تقدیر و تشکر کنم.
وی افزود: رعایت مسائل ایمنی و محیط‌زیست در این پروژه به‌صورت کامل مدنظر قرار گرفته شده است و خوشبختانه با رعایت نکات ایمنی حادثه دل‌خراشی در پروسه اجرای این پروژه نداشتیم و گاهی مواقع در یک روز بیش از 1200 نفر در سایت فعال بودند.
کاظمی گفت: مدیرکل محیط ‌زیست کرمان در بازدیدی که از این پروژه داشتند اذعان کرد «هیچ پروژه‌ای مثل این پروژه به این‌گونه موضوع پساب و فاضلاب را رعایت نکرده است.»

همچنین مطالعه کنید:

bitcoin

نابودی صنعت ماینینگ به دست دولتی‌ها

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چهارشنبه هفته گذشته بود که سخنگوی صنعت برق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *