صفحه اصلی / افتتاح ۲۰ کیلومتر راه روستایی در شهرستان بویین‌زهرا با حضور استاندار قزوین

افتتاح ۲۰ کیلومتر راه روستایی در شهرستان بویین‌زهرا با حضور استاندار قزوین

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مدیر ساخت و توسعه راه‌های این اداره کل با اعلام این خبر گفت: چند طرح راه روستایی که در شهرستان بویین‌زهرا به انجام رسیده بود به مناسبت دهه فجر افتتاح شد.
جعفر قزوینیان در ادامه افزود: بهسازی و مناسب‌سازی محور روستایی زلیخا به طول ۳ کیلومتر با اعتبار سه و نیم میلیارد ریال و همچنین بهسازی و مناسب‌سازی راه روستایی آقا بابا به نوده لکوان به طول ۶ کیلومتر با اعتبار ۶ میلیارد ریال از جمله این طرح‌ها می‌باشند.
وی همچنین اضافه کرد: پروژه راه روستایی مهدی‌آباد به شاهین تپه به طول ۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال پروژه دیگری بود که با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید.
قزوینیان با اشاره به بهسازی و مناسب‌سازی راه روستایی دیال آباد – ارداق نیز گفت: این پروژه که بین شهرستان‌های بویین‌زهرا و تاکستان مشترک است به طول ۸/۵ کیلومتر و با اعتبار ۸ میلیارد ریال به انجام رسیده است.
در مراسم افتتاح راه‌های روستایی شهرستان بویین‌زهرا علاوه بر دکتر زاهدی استاندار قزوین، فرخ‌زاد معاون عمرانی استاندار، رحمانی فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و محلی نیز حضور داشتند.

همچنین مطالعه کنید:

قیمت کرایه تاکسی افزایش نمی یابد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بااشاره به عدم تغییر نرخ کرایه‌ها، اعلام کرد که در پی سهمیه‌بندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *