صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
عملیاتی شدن طرح احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه قم – سلفچگان

عملیاتی شدن طرح احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه قم – سلفچگان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم، با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده برای جانمایی و احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه قم – سلفچگان، عملیات اجرایی احداث این پاسگاه در کیلومتر ۳۵ باند رفت بزرگراه قم – سلفچگان آغاز شد.
مهدی حسینی سرپرست معاونت فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم در تکمیل خبر فوق افزود: اجرای طرح احداث ساختمان جدید پلیس‌راه قم – سلفچگان در زمینی به مساحت ۳۲۰۰ متر و زیربنایی بالغ بر ۵۳۰ متر از نیمه آذرماه امسال آغاز شده است.
وی ادامه داد: بازه زمانی اجرا و تکمیل این پروژه ۹ ماهه و تا پایان مردادماه سال ۹۷ برآورد می‌گردد.
حسینی اعتبار تخصیصی احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه قم – سلفچگان را قریب ده میلیارد را عنوان کرد و گفت: این ساختمان در یک طبقه و سازه آن از نوع بتنی و پیش‌ساخته است.
وی ادامه داد: از ویژگی‌های قابل‌توجه که مترتب بر بهره‌مندی از سازه‌های پیش‌ساخته بتنی است می‌توان به تسریع در اجرا، کاهش هزینه، ضریب ایمنی مناسب در برابر زلزله (به دلیل سبکی وزن سازه) اشاره کرد.
سرپرست معاونت فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم طرح احداث پاسگاه‌های پلیس‌راه در کشور را در قالب نقشه‌های تیپ دانست و عنوان کرد: نوع سازه‌ها بتنی پیش‌ساخته جهت احداث بنای پاسگاه‌های پلیس‌راه کشور، متناسب با اقلیم بندی استان‌ها (شرایط آب‌وهوایی) انتخاب می‌گردد.

همچنین مطالعه کنید:

وزارت ارتباطات امکانات ویژه برای آموزش مجازی فراهم کرد

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *