صفحه اصلی / کاهش 5.1درصدی تردد جاده‌ای

کاهش 5.1درصدی تردد جاده‌ای

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد ثبت ‌شده در شبانه ‌روز گذشته 14.2 درصد بود.
اوج تردد بین ساعت های 16 تا 17 و کمترین تردد ساعت سه تا چهار صبح صورت گرفت.
با آگاهی از این موضوع می‌توان زمان مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کرد.
در 24 ساعت گذشته آزادراه تهران- کرج در محدوده استان البرز بیشترین رفت و آمد را با 133هزار و 289دستگاه وسیله نقلیه ثبت کرد.
** آخرین وضعیت ترافیکی
بر پایه اطلاعات سامانه 141 از تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعبه های راهداری سراسر کشور، تا ساعت 9 صبح امروز ترافیک در همه مسیرها روان گزارش شد.
** آخرین وضعیت جوی
بر پایه اطلاعات سازمان مدیریت و حمل و نقل جاده ای، تا ساعت 9 صبح امروز در برخی محورهای استان گیلان مه گرفتگی را شاهدیم.
** محدودیت های ترافیکی
تردد انواع موتورسیکلت تا ساعت 6 بامداد شنبه (نهم دی ماه) از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع اعلام شد.
همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 14تا 24 جمعه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سوی کرج یکطرفه است.
در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس ممنوع است.
تریلر، کامیون و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت 8 تا 24 جمعه در محور هراز و همچنین از ساعت 12 تا 24 همان روز در محور فیروزکوه از تهران به قائمشهر و برعکس اجازه تردد ندارند.
محورهای رامیان- اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان، شمشک- دیزین در استان های البرز و تهران، گنجنامه- تویسرکان در استان همدان و سی سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی کافی بسته است.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

internet

هدررفت منابع در ایجاد شبکه ملی اطلاعات

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز،  برخی پلتفرم‌ها در این روزهای مسدودسازی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *