صفحه اصلی / 9 دی پاسخ مردم به هنجارشکنی افراد ساده لوح بود

9 دی پاسخ مردم به هنجارشکنی افراد ساده لوح بود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، عباسعلی کدخدایی جمعه در گفت و گو با خبرنگاران در یادمان شهدای گمنام شلمچه اظهار کرد:9دی حماسه ای بود که مردم به صورت خودجوش آن را خلق کردند بدون اینکه دولت و حکومت در آن نقشی داشته باشند. 
وی حماسه 9 دی را پاسخی کوبنده مردم به هنجارشکنی برخی برخلاف قانون اساسی کشور توصیف کرد و بیان داشت:این افراد تلاش داشتند افتخارات جمهوری اسلامی ایران را مخدوش کنند. 
کدخدایی گفت:9دی باطل کردن سحر و پایان بخشیدن به فتنه سال 88 بود که با طراحی دشمن و ساده لوحی برخی افراد در داخل کشور شکل گرفت. 
وی افزود: نقش مردم در همه حوادثی که در تاریخ انقلاب اسلامی ما اتفاق افتاده، یک نقش برجسته بوده چون انقلاب اسلامی با پشتیبانی مردم شکل گرفت و در خلق حماسه 9 دی نیز نقش مردم نقشی بی بدیل بود. 
سخنگوی شورای نگهبان در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد:حضور در مناطق عملیاتی خوزستان یادآور خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس است. 
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان روز پنجشنبه وارد خوزستان شد و در جمع شماری از استادان بسیجی دانشگاه های خوزستان در ساختمان دفتر شورای نگهبان و هیات نظارت بر انتخابات خوزستان در اهواز سخنرانی کرد. 
 
 

همچنین مطالعه کنید:

kartkhan

تازه‌ترین آمار انسداد کارتخوان های خارج

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، مطابق با گزارش های رسمی بانک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *