صفحه اصلی / راهداری اردبیل با کمبود اعتبار مواجه است

راهداری اردبیل با کمبود اعتبار مواجه است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی در حاشیه بررسی مشکلات راهداری اردبیل تصریح کرد: سال گذشته تخصیص اعتبارات ما صرفاً ۲۰ درصد بوده و امسال نیز تخصیص ۳۰ درصدی را شاهد هستیم.
وی افزود: این میزان تخصیص در وضعیتی است که تخصیص اعتبارات با اسناد خزانه انجام می‌شود و به عنوان مثال ما نمی‌توانیم سوخت خودرو راهداری را با اسناد خزانه تأمین کنیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: عملیات راهداری نمی‌تواند متوقف شود و از ابتدای سال ۱۳ هزار تن مخلوط شن و نمک خریداری شده و در طرح زمستانی ۴۲۰ راهدار با ۲۶۰ دستگاه خودرو در جاده‌ها مستقر شده‌اند.
رحمتی تأکید کرد: از سویی بسیاری از پروژه‌های عمرانی نیازمند تأمین مالی است و مشروط به تأمین مالی می‌تواند تکمیل شود.
وی خواستار توجه ویژه به اعتبارات راهداری استان شد و افزود: با توجه به اینکه فصل زمستان را پیش رو داریم انتظار می‌رود این دستگاه خدماتی حمایت شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اینکه دولت با محدودیت منابع مالی مواجه است، ادامه داد: در توسعه زیرساخت‌های راهداری و به ویژه در توسعه مجتمع‌های رفاهی بین‌راهی ما نیازمند دستگیری سرمایه‌گذاران هستیم.
علی رحمتی افزود: هر طرح و ایده سرمایه‌گذاری به جد مورد توجه قرار گرفته و بررسی می‌شود و در عین حال مشاوره‌های لازم در اختیار سرمایه‌گذاران نیز قرار می‌گیرد تا متناسب با نیاز استان اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.

همچنین مطالعه کنید:

rohani

روحانی: ایران براساس وظیفه شرعی و دینی در کنار مردم یمن خواهد ایستاد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم،حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *