صفحه اصلی / افزایش قیمت تخم‌مرغ کار مافیای وارداتی است

افزایش قیمت تخم‌مرغ کار مافیای وارداتی است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی افزایش قیمت تخم‌مرغ را مافیایی و در راستای توجیه وارداتی تخم‌مرغ دانست.
 ولی داداشی در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس، اظهار کرد: دولتمردان نفس‌شان از جای گرم بلند می‌شود، وضع اقتصادی مردم مناسب نیست و جوانان مردم از فرط بیکاری و بی‌پولی به شغل‌های کاذب مثل دست‌فروشی روی آورده‌اند. خیلی از جوان‌ها از بیکاری افسرده شده‌اند. خانواده‌ها زیر خط فقر زندگی می‌کنند و صورت‌شان را با سیلی سرخ نگه می‌دارند.
وی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین اشتباه محض است، گفت: کسانی که دم از افزایش قیمت‌ها می‌زنند برایشان فرقی نمی‌کند چون اقلام مصرفی آقایان دم خانه‌شان می‌رود. شما تخم‌مرغ‌خور نیستید، این مردم ضعیف و بدبخت هستند که تخم‌مرغ غذای روزمره‌شان است.
این نماینده مجلس افزایش قیمت تخم‌مرغ را مافیایی توصیف کرد و گفت: این کار بدون برنامه مافیایی نبوده است. مافیای واردات این وضع اسف‌بار را به وجود آمده تا بتواند توجیهی برای واردات تخم‌مرغ داشته باشد و این موضوع چند ماه بعد مشخص می‌شود. آیا برای وزیر جهاد کشاورزی کنترل بازار تخم‌مرغ سخت‌تر از توهین به کشاورز زحمت‌کش گیلانی است؟ اگر آقای وزیر با مافیای واردات محصولات کشاورزی همدست نیست، جلوی این موضوع را بگیرد.

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *