صفحه اصلی / علی جباری: هیچکس از کمیته فنی استقلال برکنار نشده است

علی جباری: هیچکس از کمیته فنی استقلال برکنار نشده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، علی جباری، با اشاره به شرایط تیم استقلال اظهار داشت: حرکت تیم رو به جلو است و ما بعنوان اعضای کمیته فنی از اوضاع و احوال رضایت داریم. البته هنوز تیم تا شرایط مطلوبی که مد نظر ما و هواداران است فاصله دارد ولی امیدواریم که به زودی استقلال را در اوج ببینیم. 
وی افزود: با همه پیشرفتی که تیم داشته است، هنوز ضعف‌هایی دارد. از جمله این که ما در خط حمله یک مهاجم تمام کننده کم داریم. مهاجمی که بتواند زحمات همه تیم را به ثمر برساند. اینطوری بگویم ما آن جلو یک بازیکن مثل غلامحسین مظلومی کم داریم. مرحوم مظلومی توپ های مُرده را هم تبدیل به گل می‌کرد چه برسد به موقعیت‌های خوب. ما حساب دیگری روی بعضی از نفرات می‌کردیم که انتظارات برآورده نشد.
پیشکسوت استقلال تصریح کرد: البته باشگاه به دنبال جذب گزینه‌های مورد نظر است و یقینا به مجرد اضافه شدن یک مهاجم تمام کننده و ششدانگ، شرایط تیم به مراتب بهتر خواهد شد.
عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به اضافه شدن ستار همدانی به کمیته فنی استقلال تصریح کرد: کمیته فنی ابتدا با ۷ عضو تشکیل شد که دو نفر از ما کم شدند. دین محمدی که سرمربی تیم لیگ یکی و بیژن طاهری هم که دستیار شفر شد. لذا همدانی را به این کمیته اضافه کردیم تا جایگزین نفرات جدا شده باشد. 
وی در خصوص جایگزینی ستار همدانی با محمد نوری در کمیته فنی تصریح کرد: ما به جای این دو نفری که از جمع مان کم شد تصمیم گرفتیم فقط یک نفر را اضافه کنیم که آن یک نفر هم ستار همدانی است. لذا از کمیته فنی هیچکس کم نشده و فقط ستار همدانی به جمع ما اضافه شده است.
جباری گفت: جلسات کمیته فنی به صورت روتین در روزهای زوج در باشگاه برگزار می‌شود و خروجی‌های آن را به آنجایی که باید، اعلام می‌کنیم. هر زمان هم اگر اتفاق ویژه‌ای روی دهد که نیاز به جلسه فوق العاده از سوی کمیته فنی باشد این جلسه را به صورت فوق العاده برگزار می‌کنیم.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

maskan

خروج کم درآمدها از فهرست طرح ملی مسکن

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، از همان ابتدای طرح و زمانی که جزئیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *