صفحه اصلی / تکمیل پروژه‌های پایتخت با جذب سرمایه گذار خارجی

تکمیل پروژه‌های پایتخت با جذب سرمایه گذار خارجی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، رییس اتاق بازرگانی تهران از اعلام آمادگی برای جذب سرمایه گذار خارجی در راستای تکیمل پروژه‌های پایتخت خبر داد.
مسعود خوانساری رییس اتاق بازگانی تهران صبح امروز مهمان شورای شهر تهران بود و گفت: ظرفیت همکاری در حوزه جذب سرمایه گذار خارجی و حل مسئله کودکان کار وجود دارد.
وی با بیان اینکه می‌توانیم کار مشترکی در زمینه تکمیل و بهره برداری از نمایشگاه شهر آفتاب با مدیریت شهری تهران داشته باشیم، ادامه داد: سالانه نیاز به 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی داریم که با توجه به ظرفیت‌های اتاق بازرگانی و همچنین کمیته سرمایه گذاری خارجی می توانیم در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی حضور فعالتری با شهرداری تهران داشته باشیم.
خوانساری با بیان اینکه می توانیم در جذب سرمایه گذار خارجی به مدیریت شهری کمک کنیم، گفت:‌بازرگانان اتاق بازرگانی در زمینه مسولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی نقش فعال دارند به گونه‌ای که در زمینه کودکان توافقاتی با کمیته امداد انجام شده که با توجه به ورود مدیریت شهری در این بحث، اتاق بازرگانی ظرفیت آن را دارد که با مدیریت شهری نیز همکاری‌ داشته باشیم.
 

همچنین مطالعه کنید:

weather

آلودگی هوای تهران طی امروز تداوم دارد

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، بنا بر پیش‌بینی‌های انجام‌شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *