صفحه اصلی / بانک‌ها، موسسات و صنایع در نوسازی مدارس مشارکت کنند

بانک‌ها، موسسات و صنایع در نوسازی مدارس مشارکت کنند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر،  محمدتقی نظر پور در جریان سفر به استان یزد یکی از اهداف خود برای سفر به استان یزد را بر اساس نامه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر جذب مشارکت دانشگاهیان برای کمک به زلزله زدگان و مدارسی که در استان کرمانشاه تخریب شدند، دانست و گفت: بیان چگونگی مشارکت دانشگاهیان به ساخت و سازهای مدارس تخریب شده کرمانشاه یکی از اهداف سفر به استان یزد است.
وی ادامه داد: خوشبختانه ساختمان‌ مدارسی که در دو دهه اخیر ساخته شده اند از کیفت و مقاومت بهتری برخوردارند و در زلزله کرمانشاه علی‌رغم خرابی فراوان بسیاری از منازل مسکونی شاهد مقاومت مدارس نوساز در این استان بودیم.
این مقام مسئول وضعیت مدارس استان یزد را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار کرد: طبق بررسی‌های انجام شده درصدی از مدارس استان یزد نیاز جدی به مقاوم سازی دارند.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تأکید کرد: ما باید دایره اعتبارات نوسازی را افزایش دهیم تا از کمک تمام کسانی که قصد مشارکت در زمینه توسعه فضای آموزشی دارند استفاده کنیم.
وی با بیان این‌که مشارکت‌های مردمی فقط افراد حقیقی نیستند، تصریح کرد: بانک‌ها، موسسات، صنایع و بسیاری از شرکت‌ها آماده همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در جهت توسعه فضاهای آموزشی کشور هستند که ما باید این مسیر را بیش از پیش هموار کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

startup

تفکر حمایت از استارت‌آپ‌های گردشگری در دولت نیست

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که برای توسعه این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *