صفحه اصلی / درهای مجموعه‌های ورزشی تهران تا ۴۸ ساعت آینده روی مردم باز است

درهای مجموعه‌های ورزشی تهران تا ۴۸ ساعت آینده روی مردم باز است

به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، مهندس مصطفی مدبر، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور رفاه حال شهروندان درهای این مجموعه‌های ورزشی باز می‌ماند تا مردم عزیز در صورت تمایل جهت اسکان در این مجموعه‌ها مستقر شوند.
او افزود: هم‌چنین به همکاران در مجموعه‌های ورزشی ابلاغ کردیم در  ۴۸ساعت آینده در این اماکن حضور داشته باشند تا حداقل امکانات رفاهی را برای شهروندان عزیز فراهم کنند.
مدبر یادآور شد: دقایقی پس از زلزله چهارشنبه شب تهران، با دستور سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان درهای مجموعه‌های ورزشی تهران به روی مردم باز شد و تعدادی زیادی از هموطنان با حضور در مجموعه‌های آزادی، انقلاب، شهید شیرودی و کشوری شب را به صبح رساندند. بر اساس آمار اعلام شده شب گذشته (چهارشنبه) ۱۵۰۰ نفر در سالن دوازده هزار نفری آزادی، ۱۵۰۰ نفر در سالن هندبال مجموعه انقلاب، ۴۰۰ نفر در سالن افراسیابی مجموعه شیرودی و ۱۰۰ نفر در مجموعه کشوری مستقر شدند.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در پایان، خاطرنشان کرد: اگرچه آرامش به شهر بازگشته ولی با این حال خدمت مردم عزیزمان عرض می‌کنیم که مجموعه‌های ورزشی تا ۴۸ ساعت آینده می‌توانند پذیرای آن‌ها باشند و در صورت نیاز مجدد این زمان تمدید خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *