صفحه اصلی / قیمت بنزین و گازوئیل نهایی شد، دولت به مردم اعلام می‌کند

قیمت بنزین و گازوئیل نهایی شد، دولت به مردم اعلام می‌کند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا، بیژن زنگنه شامگاه سه‌شنبه (۲۸ آذرماه) در گفت‌وگو با بخش خبری ۲۰:۳۰ شبکه دوم سیما اظهار کرد: ابهام‌هایی درباره سخنان رئیس جمهوری در زمینه نحوه افزایش قیمت بنزین و گازوئیل مطرح شد، در واقع نظر رئیس جمهوری این است که مجموع قیمت این دو فرآورده از نصف قیمت جهانی آنها پس از افزایش بیشتر نخواهد شد.
وی افزود: اگر قیمت بنزین ۱۰۰۰ تومان و گازوئیل را ۳۰۰ تومان محاسبه کنیم، قیمت جهانی این دو فرآورده اکنون بالای چهار هزار تومان است و منظور این بود که قیمت مجموع بنزین و گازوئیل در هر شرایطی و با هر افزایشی بیشتر از ۲ هزار تومان نخواهد شد.
وزیر نفت تصریح کرد: درباره پیشنهاد وزارت نفت برای قیمت بنزین و گازوئیل در لایحه بودجه سال ۹۷ هم ما پیشنهاد قیمت نمی‌دهیم و دولت هر زمانی که تصمیم به اضافه کردن قیمت گرفت اعلام می‌شود و هنوز این موضوع در مرحله‌ای نیست که بتوان قیمتی را برای اطلاع مردم اعلام کنیم.
زنگنه ادامه داد: در باره مطرح شدن قیمت‌های هزار و ۵۰۰ و ۴۰۰ تومان برای بنزین و گازوئیل در خبرگزاری‌ها نیز این قیمت‌ها را من هم شنیده‌ام اما تا زمانی که دولت اعلام نکرده همه چیز را باید شایعه دانست.
وی گفت: درباره میزان افزایش قیمت بنزین و گازوئیل بی اطلاعم و  آقای رئیس جمهوری سقف افزایش را اعلام کرده است، البته ما گزینه‌های مختلفی را مطرح کردیم و هر نوعی که تصمیم گیری شود آماده اجرا هستیم.

همچنین مطالعه کنید:

khanevade

به روابط خانوادگی علاقه ندارید؟ باروانشناس مشورت کنید

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سیناپرس، این تحقیق نشان می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *