صفحه اصلی / هلیلان، نیازمند فعالیت سازمان های مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر است

هلیلان، نیازمند فعالیت سازمان های مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر است

به گزارش کسب و کار نیوز فهد کمالوندی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان چرداول با محوریت بخش هلیلان با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان و بخش، وضعیت اعتیاد در این بخش بررسی شد، اظهارداشت: در حال حاضر در این بخش یک مرکز درمان دارویی و یک مرکز درمان اقامتی با حضور پزشک و روانشناس و برگزاری جلسات NA فعال است.
وی با اشاره به اینکه بیماران و افراد درگیر اعتیاد در این بخش از  فعالیت مراکز درمانی و اقامتی استقبال کرده اند، افزود: به همین دلیل احداث و فعالیت یک مرکز درمان دارویی در بخش احساس شده و در دستور کار قرار گرفته است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام به اقدامات پیشگیری از اعتیاد در بخش هلیلان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در همین راستا با ارائه برنامه های آموزشی، استفاده از ظرفیت سپاه، بهزیستی و … کارهای خوبی صورت گرفته است.
فهد کمالوندی مهمترین کمبود این بخش در حوزه مبارزه با مواد مخدر را کمبود سازمان های مردم نهاد و فعالیت های فرهنگی عنوان و تصریح کرد: در بخش مقابله و مبارزه با همکاری سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی در راستای اجرای طرح کرامت اقدامات مؤثر و سازنده ای انجام شده است.

 

همچنین مطالعه کنید:

rohani

روحانی: ایران براساس وظیفه شرعی و دینی در کنار مردم یمن خواهد ایستاد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم،حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *