صفحه اصلی / بانک صنعت و معدن بیشترین تسهیلات را به صنایع این استان پرداخته است

بانک صنعت و معدن بیشترین تسهیلات را به صنایع این استان پرداخته است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از پرداخت ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی استان خبر داد و افزود باید همه مسئولان و مدیران استانی برای  فعالیت مجدد واحدهای تولیدی که دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند با هم همکاری کنند.
وی با اشاره به نقش بانک‌ها در فعالیت مجدد واحدهای تولیدی استان افزود: تزریق منابع مالی از طریق تسهیلات بانکی به واحدهای که دچار مشکلات مالی هستند بهترین خدمتی است که می‌توانیم به این واحدها کرده و آن‌ها را دوباره به بازار و چرخ تولید بازگردانیم.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم تصریح کرد:  تا امروز 152 واحد تولیدی به بانک‌ها معرفی‌شده و تعدادی از آن‌ها توانسته‌اند تسهیلات موردنظر خود را دریافت کرده اما متأسفانه متقاضیان زیادی هنوز در صف دریافت تسهیلات بانکی هستند.
وی به منابع محدود مالی استان  اشاره کرد و گفت: سقف پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی 400 میلیارد تومان بوده و به هر واحد تولیدی 3 تا 5 میلیارد تومان تسهیلات تعلق می‌گیرد که این واحدها با گذراندن مراحل قانونی می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند.
سیجانی با درخواست از بانک‌ها برای تسهیل پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی خاطرنشان کرد: بانک‌ها می‌توانند با ترکیب عقود بانکی و به‌کارگیری روش‌های نوین در جهت پرداخت تسهیلات بیشتر و تسریع مراحل آن در رونق اقتصادی استان سهیم بوده و مشکلات بیکاری در استان را برطرف کنند.

همچنین مطالعه کنید:

RAHMANI

رایزنی رحمانی در نیمه دوم آذرماه با ۴ کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، بیانات رهبری نقشه‌ی راه دیپلماسی اقتصادی کشور است، راهبردی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *