صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
مراسم معارفه مدیرعامل شرکت ایران کاوه برگزار شد

مراسم معارفه مدیرعامل شرکت ایران کاوه برگزار شد

به گزارش  کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ محسن جهرودی در این مراسم با اشاره به قدمت و خوشنامی شرکت ایران کاوه گفت: این شرکت یکی از شرکت های فعال صنعتی با قدمتی چند دهه است و در حوزه صنعت از شرکت های خوشنام می باشد که با فعالیت های خود توانسته کمک های زیادی به صنعت خودروسازی انجام دهد.
وی افزود: متاسفانه در سال های اخیر و به دلیل عدم فعالیت مناسب تولیدی، این شرکت دچار مشکلات مالی شده که قطعا با بازنگری فعالیت های تولیدی، به زودی به روزهای خوب گذشته بازخواهد گشت.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: با توجه به مشکلات موجود، برای راه اندازی اولیه نیاز به تامین مالی وایجاد نقدینگی وجود دارد که با حمایت های لازم این مهم صورت خواهد پذیرفت.
وی افزود: با توجه به توانمندی و تخصص پرسنل این شرکت وهمچنین امکانات موجود در این شرکت همچون سالن های رنگ و… می توان به آینده این شرکت خوش بین بود.
جهرودی تصریح کرد: به منظور شروع فعالیت های این شرکت، تمامی شرکت های گروه موظف هستند در حوزه پالت سازی از توان شرکت ایران کاوه بهره ببرند. همچنین در همکاری های این شرکت با سایر شرکت های گروه، می بایست بازنگری صورت پذیرد تا این شرکت با بهره گیری از توان نیروی انسانی خود بتواند هرچه زودتر به شرایط تولید برگردد.

همچنین مطالعه کنید:

فرانک لمپارد

لمپارد، خوشحال از در اختیار داشتن ستاره فرانسوی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه,\ سرمربی چلسی، فرانک لمپارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *