صفحه اصلی / مدیرکل راه و شهرسازی گیلان پیام تبریک ارسال کرد

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان پیام تبریک ارسال کرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان، علی خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان، ۲۶ آذر روز ملی حمل‌ونقل را تبریک گفت. در این پیام تبریک آمده است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل‌ونقل عمومی می‌تپد و بی‌شک رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی  در بخش حمل‌ونقل در گرو همکاری و مساعی تلاشگران حوزه حمل‌ونقل است.
۲۶ آذرماه یادآور ایثارگری‌های دلیرمردان عرصه حمل‌ونقل کشور که با لبیک سردادن به ندای پیرمراد و بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و حماسه باشکوه بیعت با رهبری، برگ زرین دیگری به کتاب پرافتخار این کشور افزودند.
فرارسیدن روز ملی حمل‌ونقل را به کلیه زحمت کشان این صنعت در حوزه‌های جاده‌ای، ریلی، دریایی و هوایی، به خصوص، فعالین این عرصه در استان گیلان، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و همتشان را ارج می‌نهیم و  تردید نداریم که اصل و ذات خدمت این عزیزان توکل به خداوند تبارک و تعالی بوده است.
توفیق روزافزون همگان را در جهت پویایی هرچه بیشتر صنعت بزرگ حمل‌ونقل و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند سبحان خواهانیم.
علی خاوری
مدیرکل راه و شهرسازی
و رئیس شورای حمل‌ونقل استان گیلان
آذر ۱۳۹۶

همچنین مطالعه کنید:

snap

سیگنال منفی به سرمایه‌گذاران خارجی

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، ژوبین علاقبند، مدیرعامل «اسنپ»، تاکنون سکوت اختیار کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *