صفحه اصلی / مدلین؛ شهر اول گردشگری کلمبیا

مدلین؛ شهر اول گردشگری کلمبیا

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از کجارو، مدلین در سال ۲۰۱۶، برنده جایزه پیشرو در نقاط مختلف آمریکای جنوبی در جوایز سفر جهانی در سال ۲۰۱۶ به عنوان مقصد اصلی تعطیلات شناخته شده است که فرهنگ، آب و هوای خوب، غذا و سرگرمی‌های جذابی را ارائه می‌دهد.
سال آینده و سال ۲۰۱۹ هتل‌های بین‌المللی هیلتون و ماریوت را در مدلین مشاهده خواهید کرد و برخی اماکن در مدلین بازسازی می‌شوند که هیلتون دو ویژگی را فراهم می‌کند؛ هتل Hampton و هتل Hilton Plaza Gracia را ایجاد می‌کند،. ماریوت همچنین قصد دارد تا دو هتل در شهر با یک مرکز کنوانسیون بسازد که در پایان سال افتتاح خواهد شد.
شهروندان ۲۵ تا ۳۴ ساله انگلیسی به طور متوسط ۳ بار در سال به مدلین سفر می‌کنند. تعدادی از حوادث در طول سال اتفاق می‌افتند و تجربیاتی را ارائه می‌دهند که هر مسافری را مشتاق به بازدید از مدلین می‌کند.
فستیوال بین‌المللی تانگو که در ماه ژوئن برگزار می‌شود، جشنواره معروف گل در ماه اوت و جشنواره نور و نمایشگاه کریسمس در ماه دسامبر، تمام لحظات برای قلب فرهنگی شهر مهم هستند.
کلمنسای بوترو، مدیر ترویج کانون کنوانسیون و بازدیدکنندگان مدلین، گفت:
تعداد گردشگران انگلیسی به این شهر تقریباً ۴۰ درصد افزایش یافته است، مشخص است که ارائه‌های فرهنگی و فعالیت‌های گردشگری ماجراجویی باعث می‌شود که مدلین به عنوان یک مقصد در بین گزینه‌های گردشگری مطرح شود و ما منتظر استقبال بازدیدکنندگان بیشتر از انگلیس هستیم.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

RAHMANI

رایزنی رحمانی در نیمه دوم آذرماه با ۴ کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، بیانات رهبری نقشه‌ی راه دیپلماسی اقتصادی کشور است، راهبردی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *