صفحه اصلی / تحویل کانکس های اهدایی نمایندگی‌های سایپا به مردم زلزله زده

تحویل کانکس های اهدایی نمایندگی‌های سایپا به مردم زلزله زده

به گزارش کسب و کار نیوز، نمایندگی های سایپا در راستای مسوولیت های اجتماعی خود نسبت به تهیه و توزیع ۲۰ دستگاه کانکس بین مردم روستاهای زلزله زده اقدام کردند.
در این راستا با هماهنگی نیروهای امدادی حاضر در منطقه در روز میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع) اولین کانکس در روستاى ازگله به یک خانم باردار با یک فرزند و یک خانم بدون سرپرست تحویل داده شد.
این کانکس ها در روستاهای نقطه صفر مرزی ، ازگله ، کوئیک و مناطقی از سرپل ذهاب بین خانواده ها توزیع شد که رضایت آنها از توجه گروه سایپا به زلزله زدگان را در پی داشت.
محمدرضا ورزنده، رئیس کانون انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا درباره این اقدام داوطلبانه انجمن های صنفی گفت: مردم ما همیشه پشتیبان و یاور یکدیگر بوده و هستند و ما وظیفه خود می دانیم که به یاری هموطنان خود بشتابیم. به همین منظور در یک اقدام داوطلبانه تعدادی از انجمن ها برای ساخت کانکس اعلام آمادگی کردند و در نخستین مرحله، تعداد ۲۰ دستگاه کانکس تهیه و در روز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) به مردم مناطق حادثه دیده در نقطه صفر مرزی تحویل داده شد.
وی ادامه داد: روند کمک رسانی نمایندگی های گروه سایپا به این  تعداد ختم نمی شود و همچنان ادامه خواهد داشت و 20 دستگاه دیگر نیز به زودی توزیع می‌شود.
 

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *