صفحه اصلی / نقش بی بدیل بانک شهر در توسعه طرح‌های عمرانی کلانشهرها

نقش بی بدیل بانک شهر در توسعه طرح‌های عمرانی کلانشهرها

به گزارش کسب و کار نیوز،  کاوه فلک افلاکی با بیان این مطلب افزود: بانک شهر  برای پشتیبانی از خطوط متروی شهرهای سراسر کشور، چند هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است که جای قدردانی دارد.
 وی ادامه داد: بانک شهر در پیشبرد پروژه‌های عمرانی کلانشهرها اقدامات تاثیرگزاری را انجام داده است که امیدواریم با کمک این بانک، شهرها هرچه بهتر در مسیر صحیح توسعه حرکت کنند.
رئیس شورای شهر کلانشهر اراک تصریح کرد: با توجه به حجم بالای کمک‌های بانک شهر به پروژه های عمرانی کلانشهرها، این بانک را باید بزرگترین پشتیبان شهرداری‌ها دانست و از آنجایی که شهرداری‌ها به بانک‌های مختلف بدهی زیادی دارند و ممکن است در دریافت تسهیلات از بانک‌های مختلف دچار محدودیت‌هایی باشند به همین دلیل حضور و مشارکت بانک شهر می تواند بسیاری از گره‌ها را به ویژه در کلانشهرهای کشور باز کند.
وی با اشاره به رشد چشمگیر منابع این بانک طی ۳ سال گذشته افزود: عملکرد موفق بانک شهر در جلب اعتماد مردم در این سال‌ موجب شده است که منابع این بانک به‌طور قابل توجهی افزایش یابد.
 فلک افلاکی در ادامه گفت: بانک شهر موفقیت‌های بسیار قابل توجهی را در حوزه های مختلف بانکی کسب کرده و هم اکنون نیز در میان بانک‌های برتر کشور قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه پیشخوان‌های شهر نت این بانک نیز هم اکنون به عنوان یک شعبه مستقل بانکی در هرساعت از شبانه روز خدمت رسانی می‌کند و موجب رضایت شهروندان شده است.   
 

همچنین مطالعه کنید:

RAHMANI

رایزنی رحمانی در نیمه دوم آذرماه با ۴ کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، بیانات رهبری نقشه‌ی راه دیپلماسی اقتصادی کشور است، راهبردی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *