صفحه اصلی / عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران: بانک صنعت و معدن همگام با تولید است

عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران: بانک صنعت و معدن همگام با تولید است

به گزارش کسب و کار نیوز مدیرعامل فرش نساجی تندیس کاشان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن با بیان این مطلب افزود: این شرکت در شهرک صنعتی فتح المبین (زاگرس پارس) واقع شده و یک مجموعه بافندگی است که با بهره گیری ازمتخصصان برجسته و مشاوران مجرب همواره در راستای ارتقا بخشیدن به سطح کیفی فرش ماشینی با حفظ اصالت های بافت سنتی فرش دستبافت ایران تلاش وافری می کند.
عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران خاطرنشان کرد: میزان تسهیلات بانک صنعت و معدن به واحد ریسندگی 6 میلیون یورو و واحد بافندگی 14 میلیون یورو است و این تسهیلات برای ایجاد و بازسازی شرکت فرش نساجی تندیس کاشان دریافت شده و از سال 90 با ماشین آلات جدید به فعالیت پرداخته ایم.
وی افزود: فرش نساجی تندیس کاشان ، فرش ماشینی 700، 1000 و 1200 شانه، فرش فانتزی، گلیم و شنل تولید می کند و در حال حاضر میزان اشتغال این مجموعه 430 نفر است که با توسعه و گسترش این مجموعه 250 نفر افزایش اشتغال خواهیم داشت.
مدیرعامل فرش نساجی تندیس کاشان با تاکید بر این که صنعت نساجی ، موتور محرک اشتغالزایی کشور است و نسبت به صنایع دیگر اشتغال بیشتری ایجاد می کند افزود : تسهیلات بانک صنعت و معدن در جهت رونق اشتغالزایی این واحد صنعتی بسیار تاثیرات مثبتی گذاشته و با ایجاد ارزش افزوده موجب تولید محصولات جدیدتر و با کیفیت تر شده است.
لقمان بیان داشت: خوشبختانه با تسهیلات موثر بانک صنعت و معدن، محصولات فرش نساجی تندیس کاشان با تنوع بیشتری قابل رقابت با نوع خارجی است و 40 درصد از محصولات این شرکت صادر می شود. 

همچنین مطالعه کنید:

واگیت الکپروف

غول نفتی روسیه در آرامکو سرمایه‌گذاری نمی‌کند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, واگیت الکپروف، مدیرعامل و بزرگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *