صفحه اصلی / افتتاح سریعتر پروژه راه آهن نقطه امیدی برای مردم زلزله زده است

افتتاح سریعتر پروژه راه آهن نقطه امیدی برای مردم زلزله زده است

 به گزارش کسب و کار نیوز،هوشنگ بازوند روز شنبه به همراه خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور از آخرین روند پیشرفت پروژه راه آهن غرب بازدید و در جریان آخرین روند کار قرار گرفت.
وی در این بازدید خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعتر پروژه راه آهن شد و افزود: این پروژه جزو مطالبات اصلی مردم و فعالان شبکه های اجتماعی است.
بازوند یادآوری کرد: در روز دوم وقوع زلزله 7.3 ریشتری زمانی که رئیس جمهوری به مناطق زلزله زده سفر کرد، راجع به پروژه راه آهن نیز با ایشان صحبت کردم و آقای روحانی نیز به وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که پروژه راه آهن کرمانشاه هرچه سریعتر باید افتتاح شود.
استاندار کرمانشاه گفت: بنا بر تاکید رئیس جمهوری، شایسته است مسئولان وزارت راه و شهرسازی سریعتر نسبت به تعیین تکلیف پروژه راه آهن و اعلام زمان نهایی افتتاح آن اقدام کنند.
وی همچنین با اشاره به آمار بالای بیکاری در استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: انتظار داریم از نیروهای بومی در همه بخش ها و سطوح این پروژه استفاده شود.
خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در حاشیه این بازدید گفت: عملیات ریل گذاری راه آهن کرمانشاه به پایان رسیده و کار در مراحل فنی قرار دارد که انشاالله به زودی به اتمام می رسد.
خط آهن که از سمت ملایر در استان همدان به کرمانشاه می آید 176 کیلومتر طول دارد و تاکنون بیش از 12 هزار میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است.
 

همچنین مطالعه کنید:

رستوران گیلانی چلوشیش

رستوران گیلانی چلوشیش ( ۴۶ ) با منوی باز غذایی با ۴۴درصد تخفیف

https://plink.ir/YKF4f   چرا رستوران گیلانی چلوشیش ( ۴۶ ) رستوران گیلانی چلوشیش ( ۴۶ ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *