صفحه اصلی / کسب مدال طلا توسط سیامند رحمان/ قهرمانی ایران در بخش مردان

کسب مدال طلا توسط سیامند رحمان/ قهرمانی ایران در بخش مردان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های جهانی  وزنه‌برداری معلولان در مکزیکوسیتی، سیامند رحمان در دسته مثبت ۱۰۷ کیلوگرم در حرکت اول وزنه ۲۶۵ کیلوگرم را مهار کرد؛ در حرکت دوم وزنه ۲۷۵ کیلوگرم را جابه‌جا کرد و در حرکت سوم با زدن وزنه ۲۸۵ کیلوگرم به مدال طلای این دسته دست یافت. هم‌چنین منصور پورمیرزایی، دیگر نماینده ایران در حرکت اول وزنه ۲۳۶ کیلوگرم را مهار کرد؛ در حرکت دوم وزنه ۲۴۱ کیلوگرم را زد، اما در مهار وزنه ۲۶۰ کیلوگرم بازماند و با رکورد ۲۴۱ کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.
در ادامه این رقابت‌ها و در دسته ۹۷ کیلوگرم سامان رضی در حرکت اول و دوم توانست وزنه‌های ۲۱۳ کیلوگرم و ۲۱۸ کیلوگرم را مهار کند؛ اما در حرکت سوم از مهار وزنه ۲۳۰ کیلوگرم بازماند و در جایگاه چهارم قرار گرفت. محسن بختیار نیز در دسته ۵۴ کیلوگرم به مصاف حریفان رفت و از دور رقابت‌ها حذف شد.
به این ترتیب کاروان ایران با کسب ۳ مدال طلا، ۴ نقره و یک برنز تا پایان روز ششم این رقابت‌ها در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد و تیم چین با ۵ مدال طلا، ۴ نقره و ۲ برنز قهرمان این رقابت‌ها شناخته شد که البته ۴مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز سهم بانوان چین است و در بخش مردان تنها به یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز دست یافته است. بنابراین تیم ایران در بخش مردان با ۳ طلا، ۴نقره و یک برنز قهرمان رقابت‌های جهانی مکزیک شد.
 در آخرین روز از این رقابت‌ها، صمد عباسی در دسته ۶۵ کیلوگرم امشب ساعت ۲۳ به وقت تهران به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

همچنین مطالعه کنید:

آثار هنرمندان صنایع‌دستی مازندران

اعطای ١٧ نشان ملی مرغوبیت به آثار هنرمندان صنایع‌دستی مازندران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, سیف‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *