صفحه اصلی / برنده سایتی اف: در آمریکا سبک کشتی ایرانی را آموزش می دهیم

برنده سایتی اف: در آمریکا سبک کشتی ایرانی را آموزش می دهیم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، مربی تیم کشتی تایتان مرکوری آمریکا گفت: این کشور طی هشت سال گذشته سرمایه گذاری زیادی را روی کشتی و به خصوص در رده سنی نوجوانان و جوانان انجام داده و حتی تمرینات این رده ها با تیم ملی بزرگسالان انجام می شوند تا با فنون کشتی کاملا آشنا شوند و ملی پوشان بزرگسالان به نوعی الگویی برای آنان باشند.
دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2000 سیدنی ادامه داد: این مرتبه دوم است که به ایران می آیم و نخستین با در سال 2009 برای حضور در جام تختی در ایران حضور یافتم و در مجموع برای کشتی ایران احترام زیادی قائل هستیم و به آنها احترام می گذاریم.
وی که در فینال بازی های المپیک سیدنی در وزن 74 کیلوگرم بوایسار سایتی اف نامدار را شکست داده بود در ادامه خاطر نشان کرد: همه می دانیم که سبک کشتی ایران، یکی از بهترین های جهان است و ما از این سبک ها برای آموزش کشتی گیرانمان استفاده می کنیم.
اسلی با اشاره به میزبانی خوب ایران از مسابقات کشتی یادآور شد: مردم ایران نیز بسیار خوب و میهمان نواز هستند و طی این مدت برخورد بسیار خوبی با ما داشتند.
مربی تیم کشتی تایتان مرکوری آمریکا با اشاره به تغییر مداوم قوانین کشتی یادآور شد: با تغییر قوانین به هدف اصلی کشتی که همان جذابیت است، بیشتر نزدیک می شویم و البته موفقیتی که اکنون کشتی داشته، تاریخ سیاهی از قوانین ناکارآمد را پشت سر گذاشته که می توان به دو پیروزی از سه وقت در گذشته اشاره کرد که کشتی طی سه زمان دو دقیقه ای برگزار می شد.
وی یادآور شد: قوانین اکنون خیلی بهتر شده و دوباره با تغییر قوانین به دو وقت سه دقیقه ای ، کشتی جذاب تر شده به طوری که داوران می توانند بدون آنکه کشتی را قطع کنند به کشتی گیر کم کار اخطار و به حریف او یک امتیاز بدهند و البته برگزاری مسابقات در دور روز نیز قانون جدیدی است که وزن کشی صبح ها انجام می شود و باید ببینیم که این قانون نیز کارآمد است یا خیر؟

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *