صفحه اصلی / سرمربی مراکش: بازی با ایران کلید موفقیت ما در جام جهانی است

سرمربی مراکش: بازی با ایران کلید موفقیت ما در جام جهانی است

 
هرو رنارد
 
به‌ گزارش کسب وکار نیوز به نقل از  ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت RMC فرانسه، تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش باید در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برود.
 
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش گفت‌: بازی اول ما در جام جهانی روسیه  اهیمت بسیار زیادی برای ما دارد. در واقع این بازی کلید موفقیت ما در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. ما تلاش زیادی کردیم تا به جام جهانی برسیم و هنوز هم خوشحال هستیم  ولی در گروه بسیار بسیار بسیار سختی قرار گرفته‌ایم. این حقیتی است که نمی‌توانم آن را بپوشانم. ما حتما باید در این گروه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را شکست دهیم تا امیدوار باشیم تا در دو بازی باقی‌ مانده برابر پرتغال و ‌اسپانیا شگفتی ساز شویم و امتیاز بگیریم تا بتوانیم به دور دوم جام جهانی برسیم.
 
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش در پایان صحبت‌های خود، همچنین ‌اضافه کرد: ما در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گلی را دریافت نکرده‌ایم و این نشان از این است که ما تیم خوبی هستیم. درباره تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال هم باید بگویم که تیم خیلی قدرتمند است ولی خیلی به کریستیانو رونالدو وابسته است. رونالدو امسال تقویم فشرده‌ای دارد و باید در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. ما باید امیدوار باشیم که رونالدو در رئال مادرید خسته شود تا در جام جهانی در اوج نباشد. می‌خواهیم نماینده قدرتمندی برای قاره آفریقا شویم و نشان دهیم که فوتبال مراکش از سطح بالایی برخوردار هستیم.

همچنین مطالعه کنید:

maskan

خروج کم درآمدها از فهرست طرح ملی مسکن

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، از همان ابتدای طرح و زمانی که جزئیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *