صفحه اصلی / بازاریابی فروش گوشت مرغ استان در اولویت قرار گیرد

بازاریابی فروش گوشت مرغ استان در اولویت قرار گیرد

به گزارش کسب و کار نیوز استاندار چهارمحال و بختیاری در جلسه تنظیم بازار استان چهارمحال و بختیاری گفت: برای تنظیم بازار شب عید 97 استان یک هزار و 100 کیلوگرم میوه خریداری می شود که از این میزان 800 تن پرتقال شمال و پرتقال جنوب و 300 تن سیب تولیدی استان خریداری می شود.
اقبال عباسی در ادامه با اشاره به مرغ مصرفی در استان گفت:گوشت مرغ باید به اندازه کافی در بازار باشد و در سیستم بهداشتی و اصولی عرضه شود.
عباسی در ادامه با اشاره به وضعیت فروش گوشت مرغ تولیدی استان افزود: بازاریابی فروش گوشت مرغ تولیدی استان و صادرات این محصول به کشورهای خارجی در اولویت کار قرار گیرد.
استاندار تصریح کرد:سه وظیفه تهیه و تامین،توزیع و نظارت بر توزیع برای جلوگیری از تخلف بر عهده مدیران دولتی است که باید به بهترین نحو انجام شود
وی تاکید کرد: ارتقای مشتری مداری و ایجاد رقابت سالم در بازار چهارمحال و بختیاری باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
 عباسی در ادامه خاطر نشان کرد: وضعیت قیمت و کیفیت نان تولیدی چهارمحال و بختیاری براساس معیارهای قانونی و علمی باید آنالیز و در شورای آرد و نان استان ارائه شود.
استاندار تاکید کرد: شرکت پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی استان هر چه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف مالکیت و نحوه فعالیت کشتارگاه صنعتی جونقان اقدام کند در غیر این صورت مجوزهای لازم به منظور احداث و راه اندازی کشتارگاه های جدید در چهارمحال و بختیاری برای متقاضیان صادر می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت:ظرفیت کشتار روزانه در در کشتارگاه های چهارمحال و بختیاری حدود 70 تن است که سالانه 20 هزار تن مرغ در مرغداری های چهارمحال و بختیاری تولید و بازارهای مصرفی داخلی و خارجی عرضه می شود.
ذبیح الله غریب افزود:از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 9 میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری های استان انجام شده است.

 

همچنین مطالعه کنید:

معافیت مالیاتی مافیای کنکور در پوشش انتشاراتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این حالت، با توجه به اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *