صفحه اصلی / جابجایی بیش از ۱.۸ میلیون نفر مسافر طی ۸ ماهه امسال در خراسان جنوبی

جابجایی بیش از ۱.۸ میلیون نفر مسافر طی ۸ ماهه امسال در خراسان جنوبی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، طی ۸ ماهه امسال بیش از ۱.۸ میلیون نفر توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی برون‌شهری در استان جابجا شده‌اند.
بنا بر اعلام مهدی گرجی سرپرست معاونت حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی طی ۸ ماهه امسال توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی برون‌شهری بیش از تعداد ۴۷۹ هزار مسافر به استان وارد و ۵۳۷ هزار نفر مسافر از استان خارج گردیده‌اند و همچنین بیش از ۸۰۷ هزار مسافر درون استان جابجا شده‌اند.
گرجی عنوان کرد: بیشترین سهم جابجایی مسافر مربوط به مرکز استان با ۵۴ درصد و کمترین سهم جابجایی مسافر مربوط به شهرستان اسدیه بوده است.
وی با بیان این مطالب افزود: در حال حاضر تعداد ۲۱۴ دستگاه سواری و کرایه با عمر متوسط ۷.۶ سال و تعداد ۱۲۱ دستگاه مینی‌بوس با عمر متوسط ۲۱.۲ سال و تعداد ۲۴۶ دستگاه اتوبوس با عمر ۱۱.۷ سال کار جابجایی مسافرین از مبدأ ۶ پایانه در استان را به انجام می‌رسانند. از سویی بر اساس اطلاعات سامانه کارت هوشمند مسافر استان تعداد ۱۶۸۳ نفر راننده در این بخش شاغل می‌باشند.
گرجی بیان کرد: شماره تلفن ثابت ۹- ۳۲۳۴۲۱۳۷ – ۰۵۶ آماده پاسخگویی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات مسافران گرامی است همچنین همشهریان عزیز می‌توانند از طریق سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۶۱۴۱ به صورت مستقیم با مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی ارتباط برقرار نمایند

همچنین مطالعه کنید:

برنامه‌های توسعه اقتصادی نیشابور

جذب گردشگر از برنامه‌های توسعه اقتصادی نیشابور

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, محمد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *