صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
صفر تا صد محصولات جدید سایپا در نمایشگاه خودرو تهران

صفر تا صد محصولات جدید سایپا در نمایشگاه خودرو تهران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، در دومین نمایشگاه خودرو تهران، گروه خودروسازی سایپا در غرفه مجازی خود، مشاهده خودرو های جدید خود را با تکنیک واقعیت مجازی رونمایی کرد و به صورت عملیاتی در اختیار بازدیدکنندگان غرفه سایپا قرارداد.
در غرفه مجازی سایپا صفر تا صد طراحی تا عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا با تکنیک واقعیت مجازی در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده شده است و کاربران می توانند روند طراحی این خودروها را مشاهده کرده و بصورت مجازی رانندگی آن را تجریه کنند.
همچنین در غرفه مجازی گروه سایپا بازدید کنندگان می توانند با نصب اپلیکیشن تلفن همراه سایپا بر روی گوشی های خود و آشنایی با سایر شبکه های اجتماعی از آخرین اخبار و خدمات پس از فروش سایپا اطلاع حاصل کنند.
گفتنی است کلیه مشتریان سایپا نیز می توانند جهت استفاده از خدمات اپلیکیشن مجازی گروه خودروسازی سایپا این نرم افزار را از اپلیکیشن «بازار» دانلود نموده و از خدمات گسترده آن در حوزه های فروش، خدمات پس از فروش، آگاهی از اخبار و شرایط فروش و دیگر خدمات متنوع آن استفاده نمایند.
 

همچنین مطالعه کنید:

نارضایتی بنگاه ها از سود بالای تسهیلات کرونایی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، نخست آنکه بسیاری از این بنگاه ها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *