صفحه اصلی / نشان لیاقت کارآفرینی فدراسیون نخبگان فرانسه به بیمارستان عرفان اعطا شد

نشان لیاقت کارآفرینی فدراسیون نخبگان فرانسه به بیمارستان عرفان اعطا شد

به گزارش کسب و کار نیوز، در این مراسم که با حضور مدیران، مخترعان و کارآفرینان موفق از 12 کشور جهان توسط فدراسیون ملی نخبگان فرانسه (FFI) برگزار شد؛ دکتر سید غلامرضا فنایی بنیانگذار و مدیرعامل گروه بیمارستان های عرفان نشان لیاقت دریافت کرد.
مدیرعامل گروه بیمارستان های عرفان پس از بررسی های کارشناسی «گروه مونارک» و اخذ استانداردهای 6 گانه مدیریتی توانست این نشان با ارزش را کسب کند.
هم چنین در این مراسم مدرک دکترای افتخاری رشته مدیریت بازرگانی نیز از سوی نماینده دانشکده تکنولوژی مدیریت دانشگاه بین المللی نیویورک به مدیرعامل بیمارستان عرفان اعطا شد.
این مدرک دکترا برای ایجاد نوآوری های مدیریتی در عرصه سلامت و توسعه فضای درمانی و بهداشتی به وی اعطا شد
لازم به ذکر است مراسم سالانه فدراسیون ملی نخبگان فرانسه (FFI) با مشارکت شهرداری پاریس در 23 نوامبر 2017 با حضور مدیران مخترعان و کار آفرینان موفق از 12 کشور جهان در مرکز همایش های پاریس برگزار شد.
در این مراسم یازده نفر از رهبران خلاق و موفق از کشورهای مختلف موفق به اخذ نشان لیاقت  GRAND OFFICER فرانسه شده و نشان خود را از رهبر فدراسیون ملی نخبگان فرانسه دریافت کردند که نام سید غلامرضا فنایی مدیرعامل گروه بیمارستان های عرفان نیز در میان برگزیدگان این مراسم بود.

همچنین مطالعه کنید:

motivationandsuccessbodyimage

وعده درمانی در اکوسیستم استارت آپی

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، رکود اکوسیستم استارت‌آپی ایران و شدت گرفتن مهاجرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *