صفحه اصلی / مرکز مالی ایران موفق به دریافت گواهینامه ISO 29990

مرکز مالی ایران موفق به دریافت گواهینامه ISO 29990

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز مالی ایران، مرکز مالی ایران، موفق به اخذ گواهینامه « ISO 29990»  از شرکت توف نورد(TÜV NORD)  آلمان شد.
 پس از انجام ممیزی توسط توف نورد آلمان به عنوان شعبه اصلی اعطا کننده گواهینامه ایزو، موفق به دریافت گواهینامه ISO 29990 از توف نورد آلمان شد.
این مرکز  پیش از این و در سال 1394  موفق به اخذ گواهینامه ISO 29990 از توف نورد ایران شده ‌بود؛ که  با توجه به رفع تحریم‌ها و امکان ممیزی از سوی شعبه اصلی مرکز اعطا کننده گواهینامه، در سال جاری ممیزی مجدد این شرکت از سوی موسسه توف نورد آلمان انجام گردید و به عنوان نخستین نهاد ارائه دهنده خدمات آموزشی در ایران این گواهینامه را دریافت کرد.
استاندارد ISO 29990 جدیدترین استاندارد تدوین شده در زمینه ارائه خدمات آموزشی و تحصیلات غیررسمی بین‌المللی است که بر شایستگی تامین کنندگان خدمات یادگیری تمرکز دارد و در انتخاب تامین‌کننده آموزشی، سازمان‌ها و افراد را یاری می‌رساند. مرکز مالی ایران با بهبود عملکرد فرآیندهای خود مبتنی بر مبنای این استاندارد،  تنها شرکت دارنده ISO2990 در ایران است.
تایید اصالت این گواهینامه از طریق مراجعه به سایت توف نورد ایران به نشانی www.tuvnordiran.com و همچنین استعلام الکترونیکی از توف نورد آلمان به نشانی ایمیل info.tncert@tuev-nord.de امکان‌پذیر است.
 

همچنین مطالعه کنید:

هزارتوی شناسنامه دار کردن دستفروشی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، گستره فعالیت این افراد در متروها تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *