صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
شاخص بورس ۱۱۳۰ واحد رشد کرد

شاخص بورس ۱۱۳۰ واحد رشد کرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با پرش ۱۱۳۰ واحدی، به قله تاریخی ۹۰ هزار واحد رسید.
در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۱۳۳۴میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش ۲۹۵میلیارد تومان در ۷۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۱۳۰۷واحدی در ارتفاع ۹۰ هزار و ۴۶۹ واحد قرار گرفت.
بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روزجاری به نام نمادهای ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و پالایش نفت بندرعباس شد و در مقابل نمادهای معاملاتی ارتباطات سیار ایران، مخابرات ایران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادلی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۳۶۲واحد، کل (هموزن) ۹۲واحد، قیمت (هموزن) ۷۰واحد، آزاد شناور ۱۳۰۵واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم به ترتیب ۱۰۳۷ و ۱۱۶۵ واحد رشد کردند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳۶۸میلیون ورقه به ارزش ۲۵۹میلیارد تومان در ۴۶هزار نوبت، آیفکس ۱۴.۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۰۳۱واحد قرار گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

بازار داغ کرایه خودرو‌های لوکس

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شهرآرانیوز، یکی از فعالان صنف کرایه‌دهنده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *