صفحه اصلی / در سایپا کار محور خواهیم بود

در سایپا کار محور خواهیم بود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز، جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حضور دکتر معظمی، معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مهندس صالحی نیا، معاون امور صنایع  وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران ارشد گروه سایپا در این شرکت برگزار شد.
در این مراسم مهندس محسن قاسم جهرودی با اشاره به حضور 25 ساله خود در صنعت خودرو گفت: صنعت خودرو صنعت پرکاری است. در این صنعت بسیار سخت کار و تلاش کردم و توانسته ام تمامی شرایط را تجربه کنم.
وی افزود: این صنعت متعلق به تمامی کارکنان فعال در آن است و جای افتخار است که گروه سایپا با تولیدات خود تاکنون توانسته بسیاری از مردم کشور را صاحب خودرو کند. البته باید در این خصوص برنامه ریزی داشته باشیم تا بتوانیم در تمامی کلاس های خودرویی، محصولی برای تولید داشته باشیم.
قاسم جهرودی تاکید کرد: بنده کار محور هستم و حتما از مدل های استراتژی توسعه ای استفاده خواهم کرد البته مدل اصلی بنده بر اساس اعتماد به تک تک کارکنان در سایپاست، همچنین به شبکه قطعه سازی کشور که همراه صنعت خودروسازی کشور است اعتماد دارم.
وی افزود: سایپا دارای بهترین پرسنل از جهت تخصص و دانش در صنعت خودرو است و قطعا این توان می تواند به رشد بیشتر در صنعت کمک کند، علاوه بر این سایپا شرکتی بسیار چابک است و این، از نکات بسیار مثبت آن است.
قاسم جهرودی گفت: توان تولید سایپا بسیار بیشتر از تولید فعلی آن است و  در زمینه افزایش تیراژ و کیفی تر نمودن تولید محصول حرکت می کنیم وحتما آینده بهتری  در این بنگاه خواهیم داشت و می توانیم در این صنعت سرآمد باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

دست دوم های از رده خارج پرحادثه

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، طی چند روز گذشته مشکلات و نقص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *