صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
برگزاری دوره آموزشی بین‌المللی در زمینه «روابط نیروی کار و مدیریت در بنگاه‌های کوچک و متوسط»

برگزاری دوره آموزشی بین‌المللی در زمینه «روابط نیروی کار و مدیریت در بنگاه‌های کوچک و متوسط»

به گزارش کسب و کار نیوز، در این دوره که با همکاری سازمان ملی بهره‌وری ایران و سازمان بهره‌وری آسیایی (APO) برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگانی از ۱۲ کشور عضو سازمان بهره‌وری آسیایی شامل جمهوری اسلامی ایران، بنگلادش، تایوان، فیجی،  هند، اندونزی، مالزی، مغولستان، نپال، تایلند، سریلانکا و پاکستان حضور دارند. 
اساتید بین‌المللی این دوره از کشورهای ژاپن و سنگاپور هستند که ضمن ارائه جدیدترین الگوهای روز دنیا در زمینه‌های مرتبط، دانش و تجارب خود را در زمینه‌های مربوطه به‌اشتراک می‌گذارند.
بحث، بررسی و اشتراک‌گذاری وضعیت فعلی و مسائل مربوط به روابط مدیریت نیروی کار و شناسایی نقش دولت‌ها، اتحادیه‌های کارگری و سازمان‌‌های ملی بهره‌وری در دوران انقلاب صنعتی چهارم، برای ارتقای روابط سازمانی، هماهنگی روابط مدیریت و نیروی کار، از مهمترین اهداف این دوره آموزشی است که دستیابی به این اهداف منجر به بهبود بهره‌وری پایدار خواهد شد.
اساتید و شرکت‌کنندگان طی این دوره از برخی از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی کاسپین استان قزوین بازدید خواهند کرد.
شایان ذکر است که روابط مدیریت و نیروی کار به نظامی اشاره دارد که در آن کارفرمایان، کارکنان، نمایندگان آنها و دولت به طور مستقیم یا غیر مستقیم با یکدیگر برای تنظیم قوانین پایه برای مدیریت روابط کاری تعامل می‌کنند. نحوه ایجاد و حفظ رابطه دوستانه بین نیروی کار و مدیریت فرایند مهمی است که سودمندی متقابل به همراه خواهد داشت. همچنین تجربه کشورهایی که سوابق بهره‌وری مناسبی دارند، ارتباط بین روابط مدیریت و نیروی کار با رشد بهره‌وری را به‌روشنی نشان می‌دهد.
 

همچنین مطالعه کنید:

تعیین قیمت جدید نان

به گزارش کسب و کار نیوز، بیژن نوروز مقدم در پاسخ به این سوال که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *