صفحه اصلی / 2 میلیارد ریال میزان کمک های نقدی زائران اربعین به امداد ایلام

2 میلیارد ریال میزان کمک های نقدی زائران اربعین به امداد ایلام

به گزارش کسب و کار نیوز ضیا رضایی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه بخشی از نذورات مردمی زائران اربعین به پخت غذا در موکب ها اختصاص یافت، اظهارداشت: در ایام اربعین امسال از محل نذورات مردمی هر روز بیش از 9 هزار و 500 پرس غذا در شهرستان های چرداول، ایوان، ایلام، ملکشاهی و مهران طبخ و پخت شده و در اختیار زائران قرار داده می شد.
وی به جمع آوری 2 میلیارد و 50 میلیون ریال صدقات و نذورات زائران در شهرستان مهران اشاره کرد و بیان داشت: این نذورات در بین جامعه هدف به مرور توزیع شده و به دست نیازمندان خواهد رسید.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام همچنین به دایر شدن 17 مکان برای استقرار زائران اربعین حسینی در استان اشاره کرد و افزود: در ایام اربعین بیش از پنج هزار نفر از زائران در موکب های کمیته امداد استان ایلام اسکان داده شدند.
ضیا رضایی با اشاره به پارک 520 دستگاه انواع خودرو در پارکینگ های این نهاد، تصریح کرد: کمیته امداد در ایام اربعین حدود 31 میلیون ریال به در راه ماندگان و زائران نیازمند کمک کرده تا با خیالی آسوده راهی سفر اربعین شوند.
وی با بیان اینکه 405 مددجوی این نهاد در ایام اربعین امسال به عتبات عالیات مشرف شدند، یادآور شد: در مجموع ارزش ریالی غذایی که در بین زائران اربعین حسینی در موکب های این نهاد توزیع شده بود، معادل 961 میلیون ریال برآورد گردید.

 

همچنین مطالعه کنید:

یورگن کلوپ

شروزبری استحقاق تساوی مقابل لیورپول را داشت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, لیورپول دیروز در جام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *