صفحه اصلی / اتمام مطالعه جانمایی بنادر محمد عامری، بوالخیر و لاورساحلی در استان بوشهر

اتمام مطالعه جانمایی بنادر محمد عامری، بوالخیر و لاورساحلی در استان بوشهر

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدمهدی بنچاری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان به همراه دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از بنادر «محمد عامری»، «بولخیر» و «لاور ساحلی» بازدید کردند.
بنچاری در خصوص این بازدید گفت: در جریان این سفر مباحث مهمی مطرح شد که مهم‌ترین آن‌ها اتمام مطالعات جانمایی و زون‌بندی بنادر محمد عامری لاورساحلی و بوالخیر بود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: در طرح مطالعاتی بندر بوالخیر، محمد عامری و لاور ساحلی پهلوگیر استاندارد و باراندازهای متناسب جانمایی گردیده است که باعث رونق تجارت در این بنادر خواهد شد.
وی تأکید کرد: این امر به معنای آن است که این بنادر به بنادری با زیرساخت‌های استاندارد تبدیل خواهند شد و در این راستا نماینده محترم مردم دشتی و تنگستان هم قول پیگیری‌های لازم از طریق مجلس را داده‌اند.
بنچاری اشاره کرد: لایروبی مهم‌ترین مطالبه مردمی بود که در طرح توسعه دیده شده است و هم‌اکنون لایروبی لاور ساحلی به اتمام رسیده است در مورد بندر محمد عامری نیز در حال برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار جهت اجرا هستیم و در بندر دیگر نیز به زودی اقدام خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

Exhibition

به روزترین کالاهای صددرصد داخلی در بازار بزرگ ایران

به گزارش کسب و کار نیوز، قاسم نوده فراهانی درخصوص وجه تمایز نمایشگاه برندهای برتر کفش، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *