صفحه اصلی / همایش بزرگداشت روز شهرساز در بندرعباس برگزار می‌شود

همایش بزرگداشت روز شهرساز در بندرعباس برگزار می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی هرمزگان، ابراهیم رستم گورانی مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی هرمزگان با بیان این خبر افزود: به پاسداشت این روز بزرگ، همایش روز شهرساز همانند سالیان گذشته، با حضور مدیران کشوری و استانی و همچنین اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.
وی گفت: این همایش با عنوان بازآفرینی شهری، میراثی برای آینده در نظر گرفته شده است. در این راستا سه کارگاه برای مدیران شهرسازی و دانشجویان و علاقه‌مندان به موضوعات روز شهرسازی، با موضوعات مختلف در نظر گرفته شده است که هدف آن ارتقاء سطح دانش و همچنین ارائه ایده‌های جدید در حوزه بازآفرینی در این شهرهاست.
به گفته گورانی، شهرهای ساحلی استان یک ظرفیت و پتانسیل برای استان هرمزگان به شمار می‌روند که استفاده از این ظرفیت نیاز به ارتقاء دانش و آگاهی مدیران شهری، مشاورین و همچنین دانشجویان است.
مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی هرمزگان ضمن دعوت از همه اساتید، دانشجویان و تمام دست‌اندرکاران حوزه مدیریت شهری اذعان داشت: با برگزاری چنین نشست‌هایی بتوانیم در راستای ارتقاء دانش شهرسازی و همچنین تبادل اطلاعات، گام‌های اساسی را در حوزه مدیریت شهری برداریم و به امید شهرهای زیبا در راستای توسعه پایدار باشیم.
گفتنی است، این همایش چهارشنبه یکم آذرماه در سالن شرکت گاز برگزار می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

زنان در بخش‌های اقتصادی

تا سال ۲۰۲۰ میزان حضور زنان در بخش‌های اقتصادی به ۴۰ درصد می رسد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، فاطمه رستم‌خانی دستیار معاونت توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *