صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حمایت‌های بانک شهر از توسعه شهرها تحقق اقتصاد مقاومتی

حمایت‌های بانک شهر از توسعه شهرها تحقق اقتصاد مقاومتی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی، علی اکبر زلیکانی با بیان اینکه بانک شهر خدمات شایانی به حوزه مدیریت شهری در تمامی شهرها به ویژه شمال کشور کرده است، گفت: با توجه به مشکلات مالی در همه شهرداری‌ها و اجرای پروژه‌ها که محدودیت زمانی دارد، حمایت‌های بانک شهر توانسته است بسیاری از این مشکلات را برطرف کند.
 زلیکانی خاطر نشان کرد: در این راستا شهرداری ساری نیز با مشکلات متعددی مواجه بود و توانست در این زمینه از خدمات بانک شهر استفاده کند.
وی با بیان اینکه این بانک با کمترین بروکراسی منابع مالی را در اختیار شهرداری ها قرار می دهد، افزود : در ارائه تسهیلات به مدیریت شهری کلانشهرها، به طور حتم، بانک شهر نسبت به سایر بانک‌ها خدمات مناسب تری را به شهرداری‌ها  ارائه می‌دهد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری در ادامه تصریح کرد: بی شک، بسیاری از پروژه‌های عمرانی و به ویژه حمل و نقل عمومی در کلانشهرها، بدون حمایت‌های بانک شهر محقق نمی‌شد و امروز شهروندان تاثیر این حضور را به طور کامل در زندگی خود مشاهده می‌کنند.

همچنین مطالعه کنید:

کارگران چند سال پس انداز کنند خانه می‌خرند؟

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید نجف راهکارهای خانه دار شدن کارگران در شرایط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *