صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
زلزله‌زده‌ها بیمه‌نامه المثنی بگیرند

زلزله‌زده‌ها بیمه‌نامه المثنی بگیرند

به گزارش کسب و کار نیوز، سندیکای بیمه‌گران اعلام کرد که آسیب‌دیدگاه زلزله غرب کشور در صورت مفقودی بیمه‌نامه‌های خود در این حادثه، با مراجعه به شرکتهای بیمه، بیمه‌نامه المثنی دریافت نمایند.
 سندیکای بیمه‌گران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ️آسیب دیدگان حادثه زمین لرزه که انواع بیمه‌نامه هایشان مانند بیمه‌نامه شخص ثالث، حوادث، عمر و آتش‌سوزی (با پوشش زلزله)را از دست داده‌اند، در امور بیمه‌ای و دریافت خسارت، مشکلی نخواهند داشت.
از آنجایی که ممکن است بیمه‌گذاران مناطق زلزله‌زده، اصل بیمه‌نامه های خود را در اختیار نداشته و یا در حادثه زلزله، از دست داده باشند، می توانند با در خواست از شعب شرکت‌های بیمه و احراز هویت، بیمه‌نامه المثنی دریافت نمایند.
بنا به هماهنگی های بعمل آمده توسط سندیکای بیمه گران، شرکت های بیمه تلاش می‌نمایند با انجام بررسی های خود، فرآیند اجرایی در این خصوص را در اسرع وقت انجام دهند.
در عین حال، حقوق بیمه گذاران نزد شرکت‌های های بیمه محفوظ است و جای نگرانی نیست؛ ضمن اینکه در مورد بیمه نامه های مفقود شده، المثنی یا گواهی صادر می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

تداوم گران فروشی در بازار لوازم خانگی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این سایت، سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *