صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اصفهانیان: فغانی می‌تواند به عنوان داور وسط در روسیه سوت بزند

اصفهانیان: فغانی می‌تواند به عنوان داور وسط در روسیه سوت بزند

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران درباره انتخاب علیرضا فغانی در سمینار آماده سازی داوران جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: با توجه به شناخت و پتانسیلی که از فغانی دارم، مطمئنا او توانایی دارد که در روسیه قضاوت کند.
وی در ادامه بیان کرد: این افتخاری است که نصیب هر داوری نمی‌شود. جدیت و ممارستی که فغانی در طول این چهار سال (از جام جهانی ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸) داشته است باعث شده فیفا وی را جزو ۳۶ نفر انتخاب شده قرار دهد. این افتخار بزرگی برای فغانی بود که توانست جزو لیست نهایی فیفا باشد و امیدواریم که هم برای خود و هم برای جامعه داوری فوتبال ایران افتخارآفرینی کند.
رئیس کمیته داوران گفت: همان طور که فوتبال ایران در آسیا حرف اول را می‌زند، باید تیم داوری‌مان نیز در جهان حرفی برای گفتن داشته باشد. البته فغانی جزو بهترین‌ها است. امیدوارم وی بتواند این دوره را که از چهارم تا هشتم آذرماه در امارات برگزار می‌شود،  از لحاظ آمادگی جسمانی با  موفقیت پشت سر بگذارد تا یکی از گزینه‌های اصلی قضاوت کننده در جام جهانی روسیه باشد.
اصفهانیان در پایان گفت: مطمئنا فدراسیون فوتبال تمام امکانات را مثل تیم‌های فوتبال برای تیم داوری نیز فراهم خواهد کرد. این خیلی مهم است که داوران ما در تورنمنت‌های مهم سوت می‌زنند، این مساله برای وزن فوتبال ما خوب است.

همچنین مطالعه کنید:

مرتضی افقه

زنگ خطر فقر مطلق

سرمقاله-  اما می توان گفت از سال ۸۴ به این سو که تنش های بین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *