صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آمادگی آذربایجان برای صادرات محصولات کشاورزی آذربایجان غربی به بازار روسیه

آمادگی آذربایجان برای صادرات محصولات کشاورزی آذربایجان غربی به بازار روسیه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا منطقه آذربایجان غربی، طرفین در این دیدار در خصوص توسعه همکاری های مشترک در زمینه های مختلف اعلام آمادگی نمودند .
سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شهریاری به عنوان استاندار آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه مقامات دو کشور برای گسترش مناسبات همه جانبه در تمامی سطوح اراده کافی دارند و ما نیز باید تمام تلاش خود را برای توسعه همکاریها بویژه توسعه مناسبات اقتصادی بکار بگیریم .
حسین اف افزود: روابط تجاری ایران و جمهوری آذربایجان در دو سال گذشته افزایش چشمگیری داشته که این روند باید با همکاری های دو طرف استمرار یابد .
وی همچنین در خصوص توسعه همکاری های جمهوری آذربایجان با استان آذربایجان غربی اعلام آمادگی نمود و گفت: آذربایجان غربی ظرفیت و پتانسیل های بسیار خوبی بویژه در زمینه تولید میوه و محصولات باغی دارد؛ ما آمادگی داریم در خصوص صادرات این محصولات به بازار روسیه با استان آذربایجان غربی همکاری کنیم .

همچنین مطالعه کنید:

کارگران چند سال پس انداز کنند خانه می‌خرند؟

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید نجف راهکارهای خانه دار شدن کارگران در شرایط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *