صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
نگرانی روس‌نفت نسبت به چالش خروج از توافق نفتی

نگرانی روس‌نفت نسبت به چالش خروج از توافق نفتی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه در آستانه دیدارهای وین که اواخر ماه میلادی جاری میان کشورهای عضو اوپک و تولیدکنندگان خارج از این سازمان برگزار می‌شود، با مدیران شرکت‌های نفتی روسی دیدار کرد. انتظار می‌رود در جریان دیدارهای وین، درباره تمدید بیشتر مدت توافق کاهش تولید تصمیم گرفته شود.
میخائیل لئونتیف، سخنگوی روس‌نفت اظهار کرد در صحبت‌ها پیرامون نگرانی‌های این شرکت، نخستین موضوعی که مطرح شد نحوه آمادگی برای معلق کردن تدابیر برای محدودیت تولید بود.
بر اساس گزارش رویترز، سخنگوی روس‌نفت گفت: این یک مسئله جدی است و دیر یا زود این تدابیر برداشته خواهند شد. اکنون یا یک زمان دیگر، یک پرسش جداگانه است و چالش جدی محسوب می‌شود که باید برای آن آماده شویم.
روس‌نفت که بزرگترین شرکت نفتی سهامی جهان از نظر میزان تولید نفت است، رشد ۸۱ درصدی سود خالص در سه ماهه سوم سال میلادی جاری و کاهش نقدینگی به دلیل خریدهای انجام گرفته را گزارش کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

قدرت خرید مردم آب می‌رود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، چون کارگران قدرت خریدی ندارند که بخواهند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *