صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
تقویت لجستیک و ریل محور شدن بنادر کشور

تقویت لجستیک و ریل محور شدن بنادر کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، سید مصطفی داودی معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن در راس هیئتی با حضور مدیران کل بازرگانی و بازاریابی و سیر و حرکت راه آهن و مدیران سازمان بنادر و دریانوردی، ضمن بازدید از اداره کل راه آهن هرمزگان و بندر شهید رجایی بر تلاش بیشتر جهت بارز شدن جایگاه راه آهن در بنادر کشور به خصوص بندر شهید رجایی تاکید کرد.
داودی افزود: تقویت لجستیک و ریل محور شدن بنادر به عنوان نقطه عطف افزایش سهم حمل و نقل ریلی کشور بسیار حائز اهمیت است و شرکت راه آهن به دنبال ایجاد شرایط مناسب تر در حمل و تخلیه و بارگیری بار در مبادی ورودی و خروجی کشور است .
معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن همچنین در بازدید از مجتمع معدنی گل گهر و ایستگاه سیرجان، از خطوط بارگیری گندله و کنستانتره و سایت در حال ساخت شانتینگ یارد نیز دیدن و در جلسه ای که با حضور مسئولین راه آهن و مدیران و مسئولین مجتمع معدنی گل گهر برگزارشد؛ داودی بر اجرای هرچه سریعتر این پروژه و ساماندهی و افزایش بارگیری و حمل مواد معدنی و نیز روانتر شدن سیر قطارها در منطقه تاکید کرد.
شایان ذکر است که سایت شانتینگ یارد شامل ۶ سایت مختلف بوده که از طریق ریل به یکدیگر متصل می شوند. این سایت در مجاورت ایستگاه گل گهر به شبکه راه آهن سراسری متصل می شود.
معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن در ادامه ضمن حضور در جلسه هم اندیشی با مسئولین شرکت های حمل و نقل ریلی فعال در هرمزگان، به تشریح برنامه های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در خصوص افزایش بار داخلی و ترانزیت و قطارهای برنامه ای و نیز تعامل هرچه بیشتر بین راه آهن و شرکت ها پرداخت .
پورفخری مدیرکل راه آهن هرمزگان نیز طی این بازدید با ارائه گزارش وضعیت حمل و نقلی راه آهن هرمزگان و نحوه تعاملات با مسئولین استان و شرکت های همکار را تشریح کرد.

همچنین مطالعه کنید:

تداوم گران فروشی در بازار لوازم خانگی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این سایت، سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *